
Familieopstellingen, de onderste steen boven
Alweer ruim een jaar geleden dat dit artikel over Familieopstellingen in het Vitamin Magazine werd gepubliceerd, maar nog steeds een mooie basistekst en weergave van wat familieopstellingen zijn, voor wie het fenomeen familieopstellingen nieuw is.
Dit artikel, ‘Familieopstellingen, de onderste steen boven’, is geschreven door Sanne van der Rijt naar aanleiding van een workshop Familieopstellingen die ze bij me heeft gevolgd.
Bron: Vitamin Magazine, jaargang 14, nummer 4 Herfst 2015
Hartegroet,
Stefanie
W. http://www.beallyoucanbe.nl – M. stefanie@beallyoucanbe.nl – T. 06 48 10 27 16
Stefanie Bussing is de vrouw achter Counseling- en healingpraktijk ‘Be all you can Be’.
Zij begeleidt mensen in vragen rondom Aanwezig Zijn in je Lichaam, Gezondheid, Ziekte en meer specifiek over: Leven Met Kanker. Verder begeleidt ze vrouwen op het gebied van Vrouw Zijn en het Leven van je Roeping. Haar uitgangspunt is een vitaal leven, waarin je je volledige potentieel benut en leeft. In haar begeleiding is bewustwording een sleutel. Zij helpt mensen bij het vinden van een nieuw perspectief in situaties waarin zij zich uit het lood geslagen voelen. De ervaring leert dat dit helpt bij het hervinden van de innerlijke kracht en balans en dat daardoor nieuwe mogelijkheden ontstaan.
In haar werk komen verschillende methoden en stromingen samen tot haar unieke blend, waarin: systemisch, lichaamsgericht, healing en bewustwording de sleutelwoorden zijn.
Zij is opgeleid in Tri-Energetic Counseling door Ricky Moore en Henry Marshall, in het systemisch werk door Hylke Bonnema in de traditie van Bert Hellinger (opstellingen), en in The Reconnection® & Reconnective Healing® door dr. Eric Pearl. Verder laat zij zich vooral leiden door het leven zelf en haar eigen reis daarin.
Stefanie is als partner en docent verbonden aan de Academie voor Opstellingen
Aangesloten bij Bewust Haarlem